Chata Jedlovina

Kontakt:

Vidče 167, 75653 Vidče


Tel.: , E-mail:

Kategorie: Ubytování, Chata/chalupa


Chata se nachází na polosamotě u lesa v malé obci Vidče, na úpatí malebného pohoří Moravskoslezských Beskyd, nedaleko Rožnova pod Radhoštěm, v místě známým dřevěným městečkem.

 

Zdejší okolí je protkáno spoustou turistických i cykloturistických cest (v roce 2010 byla dokončena cyklostezka vedoucí kolem řeky Bečvy) jak pro milovníky letní rekreace, tak i v zimě pro milovníky rekreace zimní. Chata se nachází na kopci s krásným výhledem na hory /Radhošť, Velký Javorník/ a do údolí. Okolní lesy kolem obce jsou vyhledávány milovníky houbaření, sběru lesních plodů, ale i pouhé procházky pohladí na duši. Lidé, kteří oblast již navštívili, se sem rádi vracejí.

 

Umístění a dostupnost objektu

Popis cesty: Od Valašského Meziříčí vyjedeme směrem Rožnov pod Radhoštěm – na trase projedeme obcí Zašová. Po 500m odbočíme na křižovatce doprava – směr – Střítež nad Bečvou– Vidče (značeno). Projedeme obcí Střítež, pokračujeme dále - v obci Vidče jedeme stále obcí po hlavní silnici – míjíme kostel po pravé straně - asi po 1km u autobusové zastávky (Křižan) – se cesty rozbíhají – jedeme doprava. Po 1km končí výstavba rodinných domů – u poslední chaty (žlutá omítka) po 15 m odbočíme doprava – poté pokračujeme do kopce – kde se poté na kopci nachází vaše ubytování. Od Rožnova pod Radhoštěm – od hlavní světelné křižovatky V Rožnově pod Radhoštěm jedeme na centrum – přejedeme přes most (řeka Bečva) – na první křižovatce odbočíme doprava (značeno - směr Vidče 3km) na trase podjedeme viadukt a vjíždíme do obce Vidče. Za první autobusovou zastávkou (asi 200m) odbočíme doleva, jedeme z kopce. Po 800m přijedeme na křižovatku,odbočíme doleva a hned po 15 m odbočíme doprava – poté pokračujeme do kopce – kde se poté na kopci nachází vaše ubytování.

 

Vybavení objektu

Vybavení chaty - kuchyň je plně vybavena nádobím + plynový sporák - lednice - mikrovlná trouba - rychlovarná konvice - TV - krytá terasa - prostorná travnatá zahrada - ohniště s posezením Hostům je k posezení k dispozici krytá terasa a velká travnatá zahrada s možností posezení u přírodního ohniště. Zahrada je ideální k různým dětským hrám a zábavám včetně stanování.

 

Pokoje

Chata k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 8 osob v celkem 3 ložnicích. Ložnice a pokoje: V chatě je prostorný obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou a s kuchyňským koutem. Z tohoto pokoje, který je centrem chaty, se vstupuje do velké ložnice vybavené lůžky, skříněmi a odkládacími skříňkami, nebo do malé ložnice pro dvě osoby, na krytou terasu a do koupelny, kde je k dispozici wc se sprchovým koutem.

 

Služby

Poskytnutí ložního povlečení, je v ceně.

 

Parkování

U chaty je minimálně 5 parkovacích míst. Další možností dopravy je autobus z Rožnova p. R. nebo Valašského Meziříčí.

 
 
Chata Jedlovina
 

Mapa:

 
 
Tipy pana Trnky:
 
 

Mapy


 
 
 
 

Kontakty

Místní akční skupina Valašsko - Horní Vsacko, z.s.

Hovězí 74, 755 01 Hovězí

 

Místní akční skupina Rožnovsko, z.s.

Dům služeb, 756 51 Zašová 523

 

E-mail:

info@valasskomoje.cz

www.valasskomoje.cz

 

kızılay dershanebüyükada otelleri
 
 
 

  Partneři

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí