Penzion u Blinků

Kontakt:

Dolní Bečva 10, 756 55 Dolní Bečva


Tel.: 720 196 955, E-mail: blinkab@seznam.cz
URL: www.ubytovani-dolni-becva.cz

Kategorie: Ubytování, Penzion


Pension U Blinků se nachází v obci Dolní Bečva na úpatí hory Radhošť, čtyři kilometry od malebného městečka Rožnov pod Radhoštěm. Svou polohou je tak pension předurčen všem milovníkům pěší i cyklistické turistiky, sjezdového i běžeckého lyžování, ale také odpočinku a lenošení v klidu přírody.

 

Zrekonstruovaný hospodářský statek z 20. let 20. století nabízí 17 lůžek + 3 přistýlky v 6 pokojích. Z toho jsou 4 pokoje s vlastní kuchyňskou linkou a koupelnou s WC. 2 dvoulužkové pokoje v přízemí mají společné sociální zařízení a možnstí využití kuchyně ve společenské místnosti. Tyto pokoje jsou uzpůsobené pro vozíčkáře. Pro pořádání firemních či rodinných akcí je ideální společenská místnost s krbem a venkovní posezení s grilem.

Okolí pensionu U Blinků skýtá nepřeberné množství aktivního vyžití v létě i v zimě, s možností jednodenních výletů do Lipníku nad Bečvou, Štramberku, Kopřivnice či na Hukvaldy.

K dispozici je 17 lůžek + 3 přistýlky v 6 pokojích s možnou přistýlkou (3x dvoulůžkový, 1x dvoulůžkový s možností 1x přistýlka, 1x čtyřlůžkový s možností 2x přistýlka, 1x pětilůžkový). 2 dvoulužkové pokoje v přízemí mají společné sociální zařízení a možnstí využití kuchyně ve společenské místnosti. Pokoje odpovídají standardům Evropské unie. Do pensionu je bezbariérový přístup, jeden pokoj je zařízen s ohledem na potřeby vozíčkářů (imobilních).

Každý pokoj je komfortně vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC, televizí a kuchyňskou linkou s lednicí.

V přízemí se nachází velká společenská místnost s krbem, kuchyní a barovým pultem, která je ideální pro pořádání rodinných či podnikových oslav nebo firemních team-buldingových akcí. Za příznivého počasí lze využít venkovního posezení s grilem, velkou zahradou a dětským hřištěm. Samozřejmostí je parkoviště a wi-fi připojení. Do připravených kotců ubytujeme i vaše psí mazlíčky.

Služby

 

Ceník

 

za osobu (2 a více nocí)
330 Kč / noc
za osobu (na jednu noc) 370 Kč / noc
celý penzion (jen ubytování) - na jednu noc 6 930 Kč / noc
celý penzion (jen ubytování) - 2 a více nocí 6 300 Kč / noc
silvestr (min. 4 noci) 10 500 Kč / noc
děti do 3 let zdarma
děti 3-12 let 240 Kč / noc
   
možnost snídaně dospělí / děti 70 Kč / 50 Kč
   
pronájem společenské místnosti se zařízením 2 500 Kč
   
pes 100 Kč
 
 
 

Mapa:

 
 
Tipy pana Trnky:
 
 

Mapy


 
 
 
 

Kontakty

Místní akční skupina Valašsko - Horní Vsacko, z.s.

Hovězí 74, 755 01 Hovězí

 

Místní akční skupina Rožnovsko, z.s.

Dům služeb, 756 51 Zašová 523

 

E-mail:

info@valasskomoje.cz

www.valasskomoje.cz

 

 
 
 

  Partneři

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí