Ubytování

Vyhledejte dle:
Město:
Typ zařízení:

  Hotel

  Penzion

  Ubytovna

  Chata/chalupa

  Rekreační středisko

  Autocamping

  Ubytování v soukromí

 
Penzion Zašová

Penzion Zašová

Penzion Zašová se nachází v obci Zašová, která leží mezi městy Valašské Meziříčí a Rožnov pod Radhoštěm, cca 300 m od hlavní silnice, která tato města spojuje.

 
zobrazit více
 
Penzion Hradisko

Penzion Hradisko

Penzion se nachází v samém srdci Valašska, v těsné blízkosti města Rožnov pod Radhoštěm. Díky své poloze je HRADISKO ideálním místem pro start do okolí jak pěšky tak na kole. V bezprostředním okolí vede krásnou přírodou naučná stezka s několika zastaveními, která vás dovede až k zřícenině hradu Rožnov vystavěného ve druhé polovině 14. století.

 
zobrazit více
 
Penzion na Bařinách

Penzion na Bařinách

Rodinný penzion Na Bařinách najdete nedaleko Rožnova pod Radhoštěm v půvabné vesničce Valašská Bystřice. Obec leží v jedné z nejčistších lokalit Valašska, v podhorském údolí, chráněna Vsetínskými Beskydy. Penzion a hostinec Na Bařinách najdete na půl cesty mezi Rožnovem p. Radh. a rekreační přehradou Bystřička.

 
zobrazit více
 
Penzion Na Salaši

Penzion Na Salaši

Penzion na Salaši se nachází v překrásném prostředí Beskyd, v obci Hutisko-Solanec. V blízkosti se nachází nové koupaliště se sportovištěm pro Vaši relaxaci i aktivní odpočinek. V zimním období možnost lyžování v blízkém okolí. Přijeďte si vychutnat naši vyhlášenou kuchyni, pobavit se s přáteli
u kulečníku, užít si procházek, cyklostezek, houbaření a nádherné přírody."

 
zobrazit více
 
Chalupa RADLICA Valašská Bystřice

Chalupa RADLICA Valašská Bystřice

Velký, komfortní dům, ideální pro pobyt s dětmi. Na kraji obce, ve svahu. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 3`000 m2 (oplocený) s trávníkem. Terasa, gril.

 
zobrazit více
 
PENZION VALAŠKA

PENZION VALAŠKA

Ubytování ve dvou a čtyřlůžkových pokojích, stravování formou polopenze. K dispozici je společenská místnost s barem, televize, video a satelit. V létě bazén, venkovní krb a sportovní hřiště.

 
zobrazit více
 
Chatový areál Marta

Chatový areál Marta

Chaty MARTA se nacházejí v překrásném prostředí Beskyd, v obci Horní Bečva v nadmořské výšce 660 m n. m. Svým umístěním v čistém prostředí chráněné krajinné oblasti zaručuje optimální podmínky pro sport, turistiku, cyklistiku i odpočinek po dobu celého roku.

 
zobrazit více
 
Hotel Květoň

Hotel Květoň

Hotel Květoň se nachází v obci Střítež nad Bečvou, mezi městy Valašské Meziříčí a Rožnov pod Radhoštěm. Nejsnadnější spojení je autobusem (zastávka Střítež nad Bečvou, hotel Květoň), nebo autem - rozcestí ze silnice E 442 za obcí Zašová.

 
zobrazit více
 
Chata Jedlovina

Chata Jedlovina

Chata se nachází na polosamotě u lesa v malé obci Vidče, na úpatí malebného pohoří Moravskoslezských Beskyd, nedaleko Rožnova pod Radhoštěm, v místě známým dřevěným městečkem.

 
zobrazit více
 
Penzion U Boženky

Penzion U Boženky

Nabízíme Vám ubytování v nově postaveném rodinném penzionu v klidné části obce Vigantice.

K dispozici je 16 lůžek + 4 přistýlky ve dvou apartmánech a čtyřech pokojích.

 
zobrazit více
 
následující [2]
 
 
Tipy pana Trnky:
 
 

Mapy


 
 
 
 

Kontakty

Místní akční skupina Valašsko - Horní Vsacko, z.s.

Hovězí 74, 755 01 Hovězí

 

Místní akční skupina Rožnovsko, z.s.

Dům služeb, 756 51 Zašová 523

 

E-mail:

info@valasskomoje.cz

www.valasskomoje.cz

 

kızılay dershanebüyükada otelleri
 
 
 

  Partneři

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí