Hotel Květoň

Kontakt:

Střítež nad Bečvou 14, 75652 Střítež nad Bečvou


Tel.: 774640862,, E-mail: hotel-kveton@seznam.cz
URL: www.hotelkveton.wz.cz/

Kategorie: Ubytování, Hotel


Hotel Květoň se nachází v obci Střítež nad Bečvou, mezi městy Valašské Meziříčí a Rožnov pod Radhoštěm. Nejsnadnější spojení je autobusem (zastávka Střítež nad Bečvou, hotel Květoň), nebo autem - rozcestí ze silnice E 442 za obcí Zašová.

 
Proč k nám?

 

V současné době se stává stále více známějšími a vyhledávanějšími díky skvělé kuchyni, ochotné obsluze a příjemnému prostředí. Stáváme se častou zastávkou a místem odpočinku cyklistů, kteří využívají cyklistickou stezku která vede obcí, řidičů unavených jízdou i místních lidí, kteří rádi zajdou na dobré pití a jídlo.

 

Co u nás najdete?

Hotel Květoň nabízí nejen služby pohostinské a restaurační, ale dokonce i ubytovací. Využít lze můžete několik dvoulůžkových pokojů, které jsou zařízeny k přenocování, naleznete zde i hygienické zázemí - sprchy a WC. Ubytování je mimořádně vhodné pro dělníky, brigádníky, nebo studenty.

Momentálně je volných pokojů: 4 dvoulůžkové pokoje volné

 

Naše kuchyně


Po celkové renovaci zařízení a prostor hotelu nyní máte k dispozici i kuchyni. Máte možnost objednat si minutková jídla, popřípadě využít menu dne. Snažíme se poskytovat co nejlepší služby, neboť věříme že důkladnost a ochota, kterou vnášíme i do vaření se vyplatí a je tou nejlepší známkou našich služeb. Dáváme si záležet na čistotě a přípravě jídel, neboť toužíme navázat na začátek devadesátých let, kdy byla kuchyně hotelu Květoň velmi známá a vyhledávaná. Brzy na těchto stránkách naleznete jídelní lístek.

 

Možnosti relaxace, sportu a stravování

 
Kromě kuchyně máte možnost zakoupit si jakékoliv jídlo nebo pití v blízké prodejně potravin. K dispozici je i dětské hřiště několik metrů od hotelu, které bylo nedávno postaveno a upraveno. Na okraji obce se nachází fotbalové hřiště s třemi tenisovými kurty, v současní době probíhá oprava místní sokolovny, kde bude brzy k dispozici bowlingová dráha. Obcí Střítež nad Bečvou vede cyklistická stezka, v blízké obci Veselá je lyžařský vlek. Za dalším sportem a odpočinkem je možné vycestovat do nedalékoho Rožnova pod Radhoštěm nebo Valašské Meziříčí.

 
 
 

Mapa:

 
 
Tipy pana Trnky:
 
 

Mapy


 
 
 
 

Kontakty

Místní akční skupina Valašsko - Horní Vsacko, z.s.

Hovězí 74, 755 01 Hovězí

 

Místní akční skupina Rožnovsko, z.s.

Dům služeb, 756 51 Zašová 523

 

E-mail:

info@valasskomoje.cz

www.valasskomoje.cz

 

kızılay dershanebüyükada otelleri
 
 
 

  Partneři

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí